Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet clor cu transport inclus

Număr anunț
DA41107528
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
KEMCRISTAL SRL (CUI RO11390391)
Cod CPV
24311900-6 · Clor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.737 RON
Valoare atribuită
11.737 RON
Data publicării
03.09.2026 12:55
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 16:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.737 RON

din 11.737 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.