Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PRESTARI SERVICII PRINTARE CATALOAGE ELECTRONICE 2 ANI SCOLARI.

Număr anunț
DA41117968
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA,COMUNA LAPOS,JUDETUL PRAHOVA (CUI 29021028)
Furnizor / câștigător
TYPO DAS SOLUTIONS SRL (CUI RO27958480)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630 RON
Valoare atribuită
630 RON
Data publicării
04.09.2026 13:27
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630 RON

din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.