Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare pachete alimentare

Număr anunț
DA41117068
Autoritate contractantă
PRIMARIA MORTENI (CUI 4344589)
Furnizor / câștigător
SICE SIGNATURE S.R.L. (CUI 55468123)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210.980,70 RON
Valoare atribuită
210.980,70 RON
Data publicării
04.09.2026 12:41
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210.980,70 RON

din 210.980,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.