Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de paza

Număr anunț
DA41118591
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NEGHINITA (CUI 17965650)
Furnizor / câștigător
LY SECURITY SRL (CUI 32566246)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.100 RON
Valoare atribuită
63.100 RON
Data publicării
04.09.2026 14:08
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.100 RON

din 63.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.