Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Tonere

Număr anunț
DA41118345
Autoritate contractantă
Comuna Ileanda (Primaria Comunei Ileanda Salaj) (CUI 4495204)
Furnizor / câștigător
REAL INVEST COM SRL (CUI RO9680997)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
263,65 RON
Valoare atribuită
263,65 RON
Data publicării
04.09.2026 13:52
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

263,65 RON

din 263,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.