Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 12 buc 3M AP2 si HF20-E
- Număr anunț
- DA41118076
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU PLOIESTI (CUI 29170372)
- Furnizor / câștigător
- PURIFICATION CONSULTING SRL (CUI RO38723927)
- Cod CPV
- 42912310-8 · Aparate de filtrare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.829,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.829,75 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 13:34
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.829,75 RON
din 1.829,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro