Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UNIC S707 detergent curatenie mare gresie 10l
- Număr anunț
- DA41117541
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA SALINA TURDA SA (CUI RO26128977)
- Furnizor / câștigător
- SIGRON COM SRL (CUI RO9937897)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360 RON
- Valoare atribuită
- 360 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 13:05
- Termen limită
- 09.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.09.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360 RON
din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro