Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pachet inlocuire detectoare si acumulatori sistem alarmare la incendiu

Număr anunț
DA41108690
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 2 Chitila (CUI 50393747)
Furnizor / câștigător
SION SOLUTION SRL (CUI 30568089)
Cod CPV
38431200-7 · Detectoare de fum (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.994 RON
Valoare atribuită
1.994 RON
Data publicării
03.09.2026 13:51
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.994 RON

din 1.994 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.