Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fata de masa tip musama

Număr anunț
DA41101466
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Cristesti (CUI 21485375)
Furnizor / câștigător
BITAMAT OFFICE S.R.L. (CUI 39990272)
Cod CPV
39513100-2 · Fete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
276,50 RON
Valoare atribuită
276,50 RON
Data publicării
02.09.2026 21:22
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 16:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

276,50 RON

din 276,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.