Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier gradinita : pat gradinita +lenjerie pat

Număr anunț
DA41117685
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PARTA (CUI 29128084)
Furnizor / câștigător
FURNISSA SRL (CUI 24089030)
Cod CPV
39161000-8 · Mobilier pentru gradinite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.294,26 RON
Valoare atribuită
1.294,26 RON
Data publicării
04.09.2026 13:12
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 13:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.294,26 RON

din 1.294,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.