Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set de lenjerie de pat

Număr anunț
DA41103419
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA KRIZA JANOS CAPALNITA (CUI 13378920)
Furnizor / câștigător
LILONKA MERCERY SRL (CUI 37130581)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
03.09.2026 09:53
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.