Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATII SANITARE

Număr anunț
DA41116803
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL MR.GH.PASTIA FOCSANI (CUI 8334170)
Furnizor / câștigător
CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
Cod CPV
44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,78 RON
Valoare atribuită
336,78 RON
Data publicării
04.09.2026 12:30
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,78 RON

din 336,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.