Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rolă fir 3 mm si cap Trimmy T35 motocositoare Husqvarna

Număr anunț
DA41117711
Autoritate contractantă
Colegiul National Militar "Dimitrie Cantemir" BREAZA -Unitatea Militara02525 Breaza (CUI 2843353)
Furnizor / câștigător
BANCU EXIM SRL (CUI RO8016479)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.499,17 RON
Valoare atribuită
2.499,17 RON
Data publicării
04.09.2026 13:14
Termen limită
09.09.2026 17:00
Data finalizării
04.09.2026 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.499,17 RON

din 2.499,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.