În desfășurare
Anunț de participare
Servicii de proiectare, asistenta tehnica din partea proiectantului si execuție lucrări pentru obiectivul de investitie: “EXTINDERE CAPTARE CU PUȚURI FORATE, REALIZARE GOSPODĂRIE DE APĂ NOUĂ ȘI REȚEA DE DISTRIBUȚIE PENTRU MODERNIZAREA FUNCȚIONĂRII SISTEMULUI DE ALIMENTARE CU APĂ DIN ORAȘUL BERBEȘTI, JUDEȚUL VÂLCEA”
- Număr anunț
- SCN1179523
- Autoritate contractantă
- Orasul Berbesti (Consiliul Local Berbesti) (CUI 2541355)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.781.649 RON
- Data publicării
- 04.09.2026 18:48
- Termen limită
- 21.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279676
Documente
Documentația de atribuire
- 00.Borderou planuri desenate-semnat.pdf.p7m
- 01.AA-PG-01-semnat.pdf.p7m
- 02.AA-PG-02-semnat.pdf.p7m
- 03.AA-CH-01-semnat.pdf.p7m
- 04.AA-PS-01-semnat.pdf.p7m
- 05.AA-PS-02-semnat.pdf.p7m
- 06.AA-PS-03-semnat.pdf.p7m
- 07.AA-PS-04-semnat.pdf.p7m
- 08.AA-PS-05-semnat.pdf.p7m
- 09.AA-PS-06-semnat.pdf.p7m
- 10.AA-GA-01-semnat.pdf.p7m
- 11.AA-SPAP-01-semnat.pdf.p7m
- 12.AA-DT-01-semnat.pdf.p7m
- 13.AA-DT-02-semnat.pdf.p7m
- 14.AA-DT-03-semnat.pdf.p7m
- 15.AA-DT-04-semnat.pdf.p7m
- 16.AA-DT-05-semnat.pdf.p7m
- 17.AA-DT-06-semnat.pdf.p7m
- 18.AA-DT-07-semnat.pdf.p7m
- 19.AA-DT-08-semnat.pdf.p7m
- 20.AA-DT-09-semnat.pdf.p7m
- 21.AA-DT-10-semnat.pdf.p7m
- 22.AA-DT-11-semnat.pdf.p7m
- 23.AA-DT-12-semnat.pdf.p7m
- 24.AA-DT-13-semnat.pdf.p7m
- 25.AA-DT-14-semnat.pdf.p7m
- 26.AA-DT-15-semnat.pdf.p7m
- 27.AA-DT-16-semnat.pdf.p7m
- 28.AA-DT-17-semnat.pdf.p7m
- 29.AA-DT-18-semnat.pdf.p7m
- 2. Sectiunea II_Instructiuni pentru ofertanti fin-semnat.pdf.p7m
- 30.AA-DT-19-semnat.pdf.p7m
- 31.AA-DT-20-semnat.pdf.p7m
- 32.AA-DT-21-semnat.pdf.p7m
- 33.AA-DT-22-semnat.pdf.p7m
- 34.AA-DT-23-semnat.pdf.p7m
- 35.AA-R-01-semnat.pdf.p7m
- 36.AA-R-02-semnat.pdf.p7m
- 37.AA-IE-01-semnat.pdf.p7m
- 38.AA-IE-02-semnat.pdf.p7m
- 39.AA-IE-03-semnat.pdf.p7m
- 3. Sectiunea III_Modele de formulare scn-semnat.pdf.p7m
- 40.AA-S-01-semnat.pdf.p7m
- 4. Sectiunea IV_Model de contract de lucrari scn-semnat.pdf.p7m
- ANMAP 1-semnat.pdf.p7m
- ANMAP-semnat.pdf.p7m
- Aviz apele romane-semnat.pdf.p7m
- Aviz primarie-semnat.pdf.p7m
- Breviar calcul-semnat.pdf.p7m
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Certificat de urbanism-semnat.pdf.p7m
- Consiliul Judetean-semnat.pdf.p7m
- CU-semnat.pdf.p7m
- DOC ECONOMICA - LISTE DE CANTITATI-semnat.pdf.p7m
- DSP-semnat.pdf.p7m
- Expertza hidrogeologica-semnat.pdf.p7m
- GLB APA CANAL-semnat.pdf.p7m
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279676.pdf
- INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI-semnat.pdf.p7m
- IPJ-semnat.pdf.p7m
- MEMORIU TEHNIC-semnat.pdf.p7m
- PLANSA 1-semnat.PDF.p7m
- PLANSA 2-semnat.PDF.p7m
- PLANSA 3-semnat.PDF.p7m
- PLANSA 4-semnat.PDF.p7m
- PLANSA 5-semnat.PDF.p7m
- PLANSA 6-semnat.PDF.p7m
- PLANSA 7-semnat.PDF.p7m
- PLANSA 8-semnat.PDF.p7m
- PLANSA 9-semnat.PDF.p7m
- PROCES VERBAL-semnat.PDF.p7m
- Referat SG-semnat.pdf.p7m
- Studiu geotehnic-semnat.pdf.p7m
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (21.09.2026 15:00).
Valoare estimată
7.781.649 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.