Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
ACORD CADRU TESTE COMPATIBILE SAU ECHIVALENT CU APARAT BIOCHIMIE RAPIDA SEAMATY-20 KIT COMPLET ANALIZE ELECTROLOTI SI GAZE IN SANGE 35 PARAMETRI CARD EDAN /epoc TESTROPONINA/PROCALCITONINA/D-DIMER COMPATIBILE CU ANALIZOR FIA 800
- Număr anunț
- CN1092942
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.082.312 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2026 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1172420
- Termen limită
- 22.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 364071-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271949
Documente
Documentația de atribuire
- 1.FORMULARE GARANTIE.docx.p7s
- DECIZIE ELECTROLITI SI GAZE IN SANGE SCANAT.pdf
- DECLARATIE PE PROPRIA RASPUNDERE.docx.p7s
- DOCUMENTATIE TESTE ELECTROLITI GAZE IN SANGE SEMNAT.pdf
- FORMULARE OFERTA FINANCIARA.docx.p7s
- FORMULARE OFERTA TEHNICA.docx.p7s
- FORMULARE SOLICITARI CLARIFICARI.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271949.pdf
- MODEL ACORD CADRU SCANAT.pdf
- MODEL CONTRACT SCANAT.pdf
Clarificări & decizii (1)
-
08.06.2026 13:14
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Valoare atribuită
0 RON
din 2.082.312 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.082.312 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.