Ofertă acceptată Cumpărare directă

FABRICAREA BETONULUI

Număr anunț
DA41075341
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LIHULESTI (CUI 29508580)
Furnizor / câștigător
IULISOR TRANS SRL (CUI RO15284970)
Cod CPV
45262310-7 · Lucrari de turnare a betonului armat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.580 RON
Valoare atribuită
2.580 RON
Data publicării
31.08.2026 10:34
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 21:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.580 RON

din 2.580 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.