Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ULEI HIDRAULIC,ANTIGEL
- Număr anunț
- DA41081075
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL LOCAL "ECO VALEA MUNTELUI COMANESTI (CUI 40101462)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-CAR SRL (CUI RO15379213)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 781,82 RON
- Valoare atribuită
- 781,82 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 15:35
- Termen limită
- 05.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.08.2026 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
781,82 RON
din 781,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro