Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA41081314
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV GHEORGHENI – VAROSI SPORT KLUB GYERGYO – VSK GYERGYO (CUI 34157710)
Furnizor / câștigător
SAZY TRANS IMPEX SRL (CUI RO8621852)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,98 RON
Valoare atribuită
880,98 RON
Data publicării
31.08.2026 15:56
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,98 RON

din 880,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.