Ofertă acceptată Cumpărare directă

bilet avion Bucuresti - Larnaca - Bucuresti

Număr anunț
DA41080736
Autoritate contractantă
INSTITUTUL EUROPEAN DIN ROMANIA (CUI 12178517)
Furnizor / câștigător
CMB INTERNATIONAL EXIMP SRL (CUI RO3880627)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.551,23 RON
Valoare atribuită
1.551,23 RON
Data publicării
31.08.2026 15:14
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.551,23 RON

din 1.551,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.