Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA41073667
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 1 VISEU DE SUS (CUI 26933968)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,66 RON
Valoare finală
499,66 RON
Data publicării
31.08.2026 08:57
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
05.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.