Ofertă refuzată Cumpărare directă

serviciul de mentenanta sistem antiefractie si sisteme video

Număr anunț
DA41070702
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Maramures (CUI 20739190)
Furnizor / câștigător
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 4381862)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671,44 RON
Valoare finală
671,44 RON
Data publicării
28.08.2026 12:06
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
05.09.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.