Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Achizitie autocar si microbuz.
- Număr anunț
- CN1014754
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
- Furnizor / câștigător
- MHS TRUCK & BUS SRL (CUI 21570837)
- Cod CPV
- 34121500-6 · Autocare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.596.638,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.466.889 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 06.09.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1024541
- Termen limită
- 15.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 172-419140
- Documentație de atribuire
- DF1061078
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini .pdf.p7s
- FisaDate_DF1061078.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- FORMULAR PROPUNEREA FINANCIARA.xls.p7s
- FORMULAR PROPUNEREA TEHNICA.doc.p7s
- Model contract.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 1.596.638,66 RON Adjudecat: 1.466.889 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autocar | 1.344.537,82 RON | MHS TRUCK&BUS S.R.L. | 1.225.500 RON ↓8,9% |
| 2 | Microbuz | 252.100,84 RON | SC AUTO SCHUNN SRL | 241.389 RON ↓4,2% |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUTO SCHUNN SRL CUI RO6336590
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MHS TRUCK & BUS SRL CUI RO 21570837
Valoare atribuită
1.466.889 RON
din 1.596.638,66 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 129.749,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.