Ofertă acceptată Cumpărare directă

masuratori priza de pamant

Număr anunț
DA41081613
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ALEXANDRU VLAHUTA (CUI 4278655)
Furnizor / câștigător
EL-SYC SERV SRL (CUI RO32319718)
Cod CPV
45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.560 RON
Valoare atribuită
4.560 RON
Data publicării
31.08.2026 18:08
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 18:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.560 RON

din 4.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.