În evaluare
Anunț de participare
Servicii de proiectare si execuție lucrari pentru realizarea investitiei „Construire containere modulare provizorii cu destinatia gradinita, cresa, spatii conexe, realizare acces, bransamente utilitati si imprejmuire teren”
- Număr anunț
- SCN1179577
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Orasul Cisnadie (CUI 4406002)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatăProcedura pentru contractele sub pragurile europene, dar peste cele ale cumpărării directe. Are termene mai scurte decât licitația deschisă și se desfășoară tot în SEAP.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.690.074,44 RON
- Data publicării
- 07.09.2026 17:49
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 30.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1279824
Documente
Documentația de atribuire
- 2_Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- 4_Contract proiectare si executie_v2_rev.1-semnat.pdf.p7s
- 5_Formular propunere financiara_ v2 -rev.1-semnat.docx.p7s
- 6_Formular Propunere tehnica_v2_rev.1-semnat.docx.p7s
- 7_Modele de formulare generale_v2_rev.1-semnat.docx.p7s
- Cisnadie avize.rar
- Documentatie_tehnica.rar
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1279824.pdf
ClarificareaÎntrebarea pe care un ofertant o pune autorității despre documentație și răspunsul ei, publicat în SEAP pentru toți. Și comisia îți poate cere clarificări despre ofertă în timpul evaluării, cu un termen de răspuns. & decizii (2)
Termen prelungit-
24.09.2026 22:56Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareConform document atasatRaspuns consolidat solicitari clarificari
-
15.09.2026 15:52Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1179577.pdf
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MODULAR PLUS SRL CUI RO 38027097
Subcontractanți 3
ELDAM SRL CUI RO 23336469
ELECTRIC SERV SRL CUI RO 18173764
SIACO BUILDINGS CUI RO39585610
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOBCOMAND SRL CUI RO17316670
Subcontractanți 7
CONSTRALL CONSTRUCT S.R.L. CUI 35982080
DRAGOŞ DRACON SRL CUI 37982028
INSTA GRUP S.A. CUI RO 9808027
MOLDOTECH CUI RO22907427
POWER SUPPLY INSTAL SRL CUI RO31139581
RAW EXPERT INSTAL SRL CUI Ro 37912227
TROMPY PROD COM SERV SRL CUI RO 6564408
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SBN SOLUTIONS S.R.L. CUI 40594239
Subcontractanți 1
PARAGON AUTOMATIZARI S.R.L. CUI 39316298
Terți + subcontractanți 1
PASPARTU DESIGN S.R.L. CUI RO41643020
Valoare estimată
5.690.074,44 RON
Deschise acum pe acest cod
4 licitații deschise pe 45214100-1 · Lucrari de constructii de gradinite (Re…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.