Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
PROCEDURA SIMPLIFICATA ONLINE INTR-O SINGURA ETAPA AVAND CA OBIECT INCHEIEREA UNUI ACORD-CADRU PE 24 DE LUNI PENTRU FURNIZAREA DE REACTIVI IMUNOHEMATOLOGIE ȘI BIOCHIMIE (I/2019)
- Număr anunț
- SCN1045581
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- DIALAB SOLUTIONS SRL (CUI 23818271)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 509.602 RON
- Valoare atribuită
- 501.475 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2019 19:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1020587
- Termen limită
- 20.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051668
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini reactivi I 2019.xls.p7s
- Conditii contractuale model reactivi I 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1051668.pdf
- Formulare reactivi I 2019.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 501.475 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi pentru determinări imunohematologice prin tehnica de a… | — | DIALAB SOLUTIONS 3 contracte | 498.448 RON |
| DIALAB SOLUTIONS · contract A1990 - lot 1 · 15.07.2019 | — | |||
| DIALAB SOLUTIONS · contract A 2134 · 30.07.2019 | 83.440 RON | |||
| DIALAB SOLUTIONS · contract A 3703 · 06.11.2019 | 415.008 RON | |||
| 2 | Reactiv determinare ALT (TGP) | — | — | |
| 3 | Control universal - nivel normal | — | — | |
| 4 | Control universal - nivel patologic | — | A&A PRO DIAGNOSTIC | 3.027 RON |
| 5 | Multicalibrator | — | A&A PRO DIAGNOSTIC | — |
| 6 | Cuvette wasch sau echivalent | — | — | |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL CUI RO 23068692
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A & A PRO DIAGNOSTIC SRL CUI RO 23068692
Valoare atribuită
501.475 RON
din 509.602 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 8.127 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.