Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
Servicii de proiectare fazele Proiect Tehnic, Detalii de Execuție (PT+DE), Asistență Tehnică din partea proiectantului și Execuție lucrări pentru proiectul de investiție „Asigurarea scurgerii apei pluviale pe partea dreapta a DC 314 Valea lui Bugeac, comuna Mihaesti, judetul Arges”
- Număr anunț
- SCN1045580
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
- Furnizor / câștigător
- FLORIMAR CONSTRUCT TOTAL SRL (CUI 24115580)
- Cod CPV
- 45232453-2 · Lucrari de constructii de canale de scurgere (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 927.672 RON
- Valoare atribuită
- 886.561,13 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2019 18:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1024155
- Termen limită
- 27.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051667
Documente
Documentația de atribuire
- Contract proiectare si executie Mihaesti.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051667.pdf
- Formulare Mihaesti.pdf.p7s
- SF 962 Asigurarea scurgerii apei pluviale Bugeac Mihaesti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FLORIMAR CONSTRUCT TOTAL SRL CUI RO 24115580
Asociați 1
PROIECT INFRA 2005 SRL CUI RO 4462428
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
Metabet CF S.A. CUI RO 128507
Asociați 1
MALEX ENGINEERING S.R.L. CUI RO 28116456
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MEGA TOP TOTAL CONSTRUCT SRL CUI RO 36314918
Asociați 1
CDLA ARG CONSULT SRL CUI 22260540
Terți susținători 1
CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI LUCRĂRI DE ARTĂ SRL CUI RO 18460400
Valoare atribuită
886.561,13 RON
din 927.672 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 41.110,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.