Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,4% sub estimat
CONCASOR LABORATOR
- Număr anunț
- SCN1045573
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 95.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.835 RON 25,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2019 16:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1021215
- Termen limită
- 28.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051669
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VERDER ROMANIA SRL CUI RO 6563054
Valoare atribuită
70.835 RON
din 95.000 RON estimat
25,4%
Adjudecat la 74,6% din estimat · economie 24.165 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.