Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Frigider cu doua usi Arctic AD54240M40W, 223 l, Clasa E, Garden Fresh, H 146,5 cm, Alb
- Număr anunț
- DA40640237
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 917,35 RON
- Valoare atribuită
- 917,35 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 13:55
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
917,35 RON
din 917,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro