Anulată Anunț de participare

Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice și asigurarea asistenței tehnice din partea proiectantului pentru șase obiective de investiții -6 loturi.

Număr anunț
CN1012101
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.230 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
11.06.2019 16:15
Anunț de atribuire
CAN1018907
Termen limită
12.07.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1051541

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 108.230 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice si … 12.600 RON Anulat
2 Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice si … 8.400 RON Anulat
3 Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice și … 10.100 RON Anulat
4 Elaborare documentații tehnico – economice și asigurarea asiste… 12.600 RON Anulat
5 Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico – economice și … 4.530 RON Anulat
6 Elaborarea documentațiilor tehnico – economice și asigurarea as… 60.000 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.