Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
Servicii de elaborare proiect tehnic și servicii de asistență tehnică din partea proiectantului pentru proiectul „Modernizarea transportului în municipiul Hunedoara, prin investiții în transportul public ecologic – Coridorul de Vest ”
- Număr anunț
- CN1014858
- Autoritate contractantă
- Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
- Furnizor / câștigător
- FIP CONSULTING (CUI 18423208)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.072.149,56 RON
- Valoare atribuită
- 1.046.477,44 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2019 02:12
- Anunț de atribuire
- CAN1027501
- Termen limită
- 17.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 173-422260
- Documentație de atribuire
- DF1061448
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1_SF elem. DALI_Coridor Vest-semnat.pdf.p7s
- 1.2_Planuri de situatie rev. II-semnat.pdf.p7s
- 13_Decizia etapei de incadrare impact mediu_Coridor Vest-semnat.pdf.p7s
- 1.3_Deviz general_Coridor Vest-semnat.pdf.p7s
- 1.4_Indicatori_Coridor Vest-semnat.pdf.p7s
- 1.5_Tabel profile transversale-semnat.pdf.p7s
- 2_Expertiza tehnica_Coridor Vest-semnat.pdf.p7s
- 3_Studiu geo Vest-semnat.pdf.p7s
- 4_Certificat urbanism_Coridor Vest-semnat.pdf.p7s
- 5.1_Tabel centralizator pentru obiective de investitie-semnat.pdf.p7s
- 5.2_Tabel centralizator aferent obiectivelor de investitie-semnat.pdf.p7s
- 5.3_Aviz ApaProd_Vest-semnat.pdf.p7s
- 5.4_Aviz E-Distributie-semnat.pdf.p7s
- 5.5_Aviz DELGAZ grid-semnat.pdf.p7s
- 5.6_Aviz telefonizare-semnat.pdf.p7s
- 5.7_Aviz IJSU-semnat.pdf.p7s
- 5.8_Aviz IPJ-semnat.pdf.p7s
- Anexa_Factori de evaluare _Vest-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_Coridorul de Vest-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061448.pdf
- Formular_ Propunere tehnica - VEST-semnat.docx.p7s
- Model Contract_Vest-semnat.pdf.p7s
- Sectiunea Formulare-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
F.I.P. CONSULTING SRL CUI RO 18423208
Valoare atribuită
1.046.477,44 RON
din 1.072.149,56 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 25.672,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.