Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,8% sub estimat
servicii de întreținere și reparații pentru porțile detectoare de metale (WTMD) tip METOR 300 EMD din dotarea CNAB si asigurarea pieselor de schimb necesare funcționării permanente a acestora
- Număr anunț
- CN1014854
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- MB TELECOM-LTD SRL (CUI 6612564)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705.880,44 RON
- Valoare atribuită
- 149.320 RON 78,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2019 11:24
- Anunț de atribuire
- CAN1024504
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061460
Documente
Documentația de atribuire
- 2. CS.pdf.p7s
- Contract.pdf.p7s
- conventie pm.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061460.pdf
- III.1.8 _completare_asociere.pdf.p7s
- Modele_de_formulare.docx.p7s
- NormeSSM_05032019.pdf.p7s
- PLCSSM AB BSSM PL01 Rev 21.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Valoare atribuită
149.320 RON
din 705.880,44 RON estimat
78,8%
Adjudecat la 21,2% din estimat · economie 556.560,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.