Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,6% sub estimat
Contract de furnizare produse " Articole de mobilier pentru pavilionul A1, din cazarma 756 Iași
- Număr anunț
- SCN1045550
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 02534 IASI (CUI 4540054)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 620.350 RON
- Valoare atribuită
- 393.327,85 RON 36,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.06.2019 15:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1022076
- Termen limită
- 27.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051555
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI_mob_format editabil..doc.p7s
- contract furnizare produse cu gbe.doc.p7s
- Documentație de atribuire_Instrucțiuni către ofertanți.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051555.pdf
- Modele de formulare.doc.p7s
- specificatii tehnice _CAIET DE SARCINI 20.5.2019.xls.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 620.350 RON Adjudecat: 393.327,85 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MOBILIER MEDICAL | 307.160 RON | OVAVINCI SRL | 257.639 RON ↓16,1% |
| 2 | ALTE ARTICOLE DE MOBILIER | 313.190 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 135.688,85 RON ↓56,7% |
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DENTAL VLADMED V & M S.R.L. CUI RO19378199
Valoare atribuită
393.327,85 RON
din 620.350 RON estimat
36,6%
Adjudecat la 63,4% din estimat · economie 227.022,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.