Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,4% sub estimat
Acord cadru furnizare legume de toamna
- Număr anunț
- CN1014844
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 178.931,57 RON
- Valoare atribuită
- 88.680,29 RON 50,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2019 10:15
- Anunț de atribuire
- CAN1027083
- Termen limită
- 04.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061441
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1061441.pdf
- Legume de toamna Caietul de sarcini_001138.pdf.p7s
- Legume de toamna Declaratie Art 59 si 60_001140.pdf.p7s
- Legume de toamna Formulare oferta_001141.pdf.p7s
- Legume de toamna Instructiuni ofertanti_001142.pdf.p7s
- Legume de toamna Modele Acord Cadru si Contract subsecvent_001139.pdf.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 178.931,57 RON Adjudecat: 88.680,29 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Fructe proaspete (mere) | 9.680,16 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 3.225 RON ↓66,7% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54164 · 25.11.2019 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54747 · 28.11.2019 | 3.225 RON | |||
| 2 | Cartofi de toamna | 92.422,81 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 59.600 RON ↓35,5% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54161 · 25.11.2019 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54741 · 28.11.2019 | 59.600 RON | |||
| 3 | Ceapa de toamna | 10.201,38 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 1.725 RON ↓83,1% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54743 · 28.11.2019 | 1.725 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54162 · 25.11.2019 | — | |||
| 4 | Varza de toamna | 31.996,30 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 11.900 RON ↓62,8% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54159 · 25.11.2019 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54752 · 28.11.2019 | 11.900 RON | |||
| 5 | Radacinoase de toamna (Morcovi) | 11.772 RON | STEDYAN COM S.R.L. | — |
| 6 | Radacinoase de toamna (Telina) | 2.258,75 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 1.353,40 RON ↓40,1% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54160 · 25.11.2019 | — | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54750 · 28.11.2019 | 1.353,40 RON | |||
| 7 | Radacinoase de toamna (Pastarnac) | 9.453 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 4.020 RON ↓57,5% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54749 · 28.11.2019 | 4.020 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54166 · 25.11.2019 | — | |||
| 8 | Gogonele pentru muraturi | 11.147,17 RON | STEDYAN COM S.R.L. 2 contracte | 6.856,89 RON ↓38,5% |
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54744 · 28.11.2019 | 6.856,89 RON | |||
| STEDYAN COM S.R.L. · contract 54163 · 25.11.2019 | — | |||
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SORION BĂLENI S.R.L. CUI 40877448
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
88.680,29 RON
din 178.931,57 RON estimat
50,4%
Adjudecat la 49,6% din estimat · economie 90.251,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.