Atribuită
Anunț de participare
Furnizare solutii de glucoza
- Număr anunț
- SCN1045498
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
- Cod CPV
- 33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 571.680 RON
- Data publicării
- 11.06.2019 12:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1023002
- Termen limită
- 25.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051096
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 3 - sol. de glucoza .docx.p7s
- FisaDate_DF1051096.pdf
- Formulare 1 - solutii de glucoza 2019.doc.p7s
- Model acord cadru 3 -solutii de glucoza.doc.p7s
- Model contract subsecvent 3 - sol. de glucoza.doc.p7s
DUAE
Loturi (7)
Estimat: 571.680 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | GLUCOSUM 10% - 500 ML | 62.640 RON | B.BRAUN MEDICAL,PHARMAFARM S.A. | — |
| 2 | GLUCOSUM 10% - 250 ML | 20.520 RON | PHARMAFARM S.A.,ALFA MEDICAL DISTRIBUTION SRL | — |
| 3 | GLUCOSUM 5% - 500 ML | 291.600 RON | B.BRAUN MEDICAL,ALFA MEDICAL DISTRIBUTION SRL,PHARMAFARM S.A. | — |
| 4 | GLUCOSUM 5% - 250 ML | 19.080 RON | PHARMAFARM S.A.,ALFA MEDICAL DISTRIBUTION SRL | — |
| 5 | GLUCOSUM 33% - 10 ML | 10.800 RON | MEDIPLUS EXIM | — |
| 6 | MANNITOLUM 15% - 250 ML | 69.120 RON | B.BRAUN MEDICAL | — |
| 7 | MANNITOLUM 15% - 100 ML | 97.920 RON | B.BRAUN MEDICAL | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
B.BRAUN MEDICAL SRL CUI RO 11080242
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALFA MEDICAL DISTRIBUTION SRL CUI RO27342021
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.