Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,1% sub estimat
AUTOGUNOIERA COMPACTOARE 16MC - 2 BUC
- Număr anunț
- CN1014828
- Autoritate contractantă
- SC SALUBRITATE 2000 SA (CUI RO13031718)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34144510-6 · Vehicule pentru transportul deseurilor menajere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.252.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.226.000 RON 2,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2019 02:14
- Anunț de atribuire
- CAN1024518
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 173-421559
- Documentație de atribuire
- DF1061395
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI AUTOGUNOIERA COMPACTOARE 16 MC -2BUC-semnat.pdf.p7m
- CLAUZE CONTRACTUALE AUTOGUNOIERA COMPACTOARE 16 MC -2BUC-semnat.pdf.p7m
- FisaDate_DF1061395.pdf
- FORMULARE AUTOGUNOIERA COMPACTOARE 16 MC -2BUC-semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
1.226.000 RON
din 1.252.000 RON estimat
2,1%
Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 26.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.