Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,6% sub estimat
Echipamente și software de interconectare rețele
- Număr anunț
- CN1014804
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- IXODRON S.R.L. (CUI 41027500)
- Cod CPV
- 48200000-0 · Pachete software pentru retele, internet si intranet (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.620.199 RON 3,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2019 02:16
- Anunț de atribuire
- CAN1025403
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 172-419243
- Documentație de atribuire
- DF1061411
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1061411.pdf
- Sectiunea III - Caiet de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea II - Instructiuni catre ofertanti.doc.p7s
- Sectiunea IV - Model contract.doc.p7s
- Sectiunea V - Formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IXODRON S.R.L. CUI 41027500
Valoare atribuită
1.620.199 RON
din 1.680.000 RON estimat
3,6%
Adjudecat la 96,4% din estimat · economie 59.801 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.