Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 65,6% sub estimat
UPS (surse neintreruptibile)
- Număr anunț
- CN1014810
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- ENERGOTECH SA (CUI 14626749)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.026,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.073,68 RON 65,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2019 07:37
- Anunț de atribuire
- CAN1024440
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061196
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini LOT 1- UPS (Surse neintreruptibile).pdf.p7s
- Caiet de Sarcini LOT 2 - UPS - Sursa alimentare de uz general 12V 3A 1 iesire cu backup.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061196.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti - UPS.pdf.p7s
- Modele formulare monitoare.doc.p7s
- Proiect contract .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Valoare atribuită
2.073,68 RON
din 6.026,69 RON estimat
65,6%
Adjudecat la 34,4% din estimat · economie 3.953,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.