Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCUTECE ADULTI pentru Centrul Maria Ioana
- Număr anunț
- DA40629105
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI TELEORMAN (CUI 17094026)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.081 RON
- Valoare atribuită
- 3.081 RON
- Data publicării
- 15.06.2026 14:06
- Termen limită
- 21.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 08:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.081 RON
din 3.081 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro