Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,6% sub estimat

Furnizare Paturi ATI - 18 buc. și Paturi de spital cu saltea și noptieră - 688 buc., pentru Spitalul Județean de Urgență Târgu-Jiu - 2 loturi

Număr anunț
CN1014796
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN GORJ (CUI 4956057)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33192100-3 · Paturi medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.812.541,76 RON
Valoare atribuită
1.312.016 RON 27,6% sub estimat
Data publicării
08.09.2019 02:15
Anunț de atribuire
CAN1026084
Termen limită
08.10.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 173-421641
Documentație de atribuire
DF1061071

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 1.812.541,76 RON Adjudecat: 1.312.016 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare Paturi ATI - 18 buc. 378.151,20 RON Anulat
2 Furnizare Paturi spital cu saltea și noptieră – 688 buc. 1.434.390,56 RON PROTON IMPEX 2000 1.312.016 RON ↓8,5%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
INNOVATE IT CUI RO33487418
Asociați 1

Valoare atribuită

1.312.016 RON

din 1.812.541,76 RON estimat 27,6%

Adjudecat la 72,4% din estimat · economie 500.525,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.