Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Achizitie servicii de dezvoltare aplicatii software pentru sistemul integrat de urmarire si management a mijloacelor fixe SIUM
- Număr anunț
- CN1014802
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- PHOENIX IT SRL (CUI 16578664)
- Cod CPV
- 48983000-2 · Pachete software de dezvoltare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 484.806 RON
- Valoare atribuită
- 474.930 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2019 17:03
- Anunț de atribuire
- CAN1024816
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061265
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1061265.pdf
- Sectiunea III - Formulare-signed.docx.p7s
- Sectiunea IV- Model Contract -SIUM-signed.doc.p7s
- SIUM CS-signed.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PHOENIX IT SRL CUI RO 16578664
Valoare atribuită
474.930 RON
din 484.806 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 9.876 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.