Ofertă acceptată Cumpărare directă

Meniu prescolar

Număr anunț
DA40643543
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.6 VULCAN (CUI 29030050)
Furnizor / câștigător
ARMONIA GUSTULUI S.R.L. (CUI 51329327)
Cod CPV
55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.094,36 RON
Valoare atribuită
2.094,36 RON
Data publicării
17.06.2026 08:03
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.094,36 RON

din 2.094,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.