Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE SODIU 0,9% 500ML CT*10FLAC BRAUN NEW

Număr anunț
DA40633291
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651500-3 · Imunoseruri si imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.850 RON
Valoare atribuită
17.850 RON
Data publicării
16.06.2026 09:14
Termen limită
21.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.850 RON

din 17.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.