Ofertă acceptată Cumpărare directă

ESOMEPRAZOL ROMPHARM 40 mg pulb sol.inj/perf X 1 flac ESOMEPRAZOLUM

Număr anunț
DA40643922
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
17.06.2026 08:36
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
17.06.2026 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.