Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu revizie A-58350 1515
- Număr anunț
- DA40642677
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- VOLVO ROMANIA SRL (CUI RO14545865)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.068,65 RON
- Valoare atribuită
- 7.068,65 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 15:51
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 09:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.068,65 RON
din 7.068,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro