Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Coperti arhivare fata-spate A4 coperta mucava 1.5 mm
- Număr anunț
- DA40642857
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22852100-8 · Coperti de dosar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.237,30 RON
- Valoare atribuită
- 7.237,30 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 16:12
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.06.2026 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.237,30 RON
din 7.237,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro