- Număr anunț
- CN1014904
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.319.393,18 RON
- Valoare atribuită
- 1.777.461,77 RON
- Data publicării
- 05.09.2019 10:35
- Anunț de atribuire
- CAN1027013
- Termen limită
- 15.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1061602
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061602.pdf
- Proiect acord-cadru-semnat.pdf.p7s
- Proiect contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Valoare atribuită
1.777.461,77 RON
din 1.319.393,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro