Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat
Medicamente ANTINFECTIOASE GENERALE PT. UZ SISTEMIC
- Număr anunț
- CN1014892
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233.500 RON
- Valoare atribuită
- 180.000 RON 22,9% sub estimat
- Data publicării
- 05.09.2019 08:13
- Anunț de atribuire
- CAN1024283
- Termen limită
- 07.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060192
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini A.doc.p7s
- Clauze contractuale---.doc.p7s
- FisaDate_DF1060192.pdf
- FORMULARE - MODELE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Valoare atribuită
180.000 RON
din 233.500 RON estimat
22,9%
Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 53.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.