Atribuită Anunț de participare

Acţiuni sanitar-veterinare cuprinse în Programul acţiunilor de supraveghere, prevenire, control şi eradicare a bolilor la animale, a celor transmisibile de la animale la om, protecţia animalelor şi protecţia mediului, de identificare şi înregistrare a bovinelor, suinelor, ovinelor, caprinelor şi ecvideelor, a acţiunilor prevăzute în Programul de supraveghere şi control în domeniul siguranţei alimentelor- cod CPV 85200000-1 pe raza Circumscriptiei Sanitare Veterinare de Asistenta ( C.S.V.A. ) BREAZA

Număr anunț
SCN1045628
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava (CUI 4244504)
Furnizor / câștigător
ORESIAFARM SRL (CUI 25440813)
Cod CPV
85200000-1 · Servicii veterinare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375.571,56 RON
Valoare atribuită
707.250,23 RON
Data publicării
12.06.2019 10:33
Anunț de atribuire
SCNA1020478
Termen limită
24.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1051617

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORESIAFARM SRL CUI 25440813

Valoare atribuită

707.250,23 RON

din 375.571,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.