Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,5% sub estimat
Achiziția serviciilor de actualizare/revizuire a planului județean de gestionare a deșeurilor și întocmirea studiului de fezabilitate ”Sistem de management integrat al deșeurilor în județul Buzău”
- Număr anunț
- CN1014874
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- ROMAIR CONSULTING SRL (CUI 10182058)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.957.410 RON
- Valoare atribuită
- 1.752.440 RON 10,5% sub estimat
- Data publicării
- 08.09.2019 02:17
- Anunț de atribuire
- CAN1037547
- Termen limită
- 18.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 173-422416
- Documentație de atribuire
- DF1061168
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 30.08.2019.pdf.p7s
- Clauze_contractuale_SF_management_deseuri_28.08.2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061168.pdf
- Formulare_deseuri_SF_Buzau_28.08.2019.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROMAIR CONSULTING SRL CUI RO10182058
Asociați 1
I. FRANTZIS & ASSOCIATES LTD CUI 095619090
Subcontractanți 1
ALS LIFE SCIENCES ROMANIA SRL CUI RO1364018
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RAMBOLL SOUTH EAST EUROPE SRL CUI RO 12540535
Asociați 1
ECOVIABLE INGENIERIE SRL CUI RO24071378
Subcontractanți 1
SGS ROMANIA SA CUI RO 3451552
Valoare atribuită
1.752.440 RON
din 1.957.410 RON estimat
10,5%
Adjudecat la 89,5% din estimat · economie 204.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.