Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI DE ANALIZĂ ŞI CONSUMABILE PENTRU LABORATOR.
- Număr anunț
- CN1014883
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.763.470,06 RON
- Data publicării
- 08.09.2019 02:15
- Anunț de atribuire
- CAN1038216
- Termen limită
- 04.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 173-421668
- Documentație de atribuire
- DF1061543
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Declaratie functii de decizie.pdf.p7s
- Documentatia de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1061543.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model acord cadru.doc.p7s
- model contract.doc.p7s
DUAE
Loturi (10)
Estimat: 2.763.470,06 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pachet de reactivi si consumabile pentru analizoarele automate … | 564.441,80 RON | — | |
| 2 | Pachet de reactivi si consumabile pentru analizorul automat de … | 570.647 RON | — | |
| 3 | Pachet de reactivi şi consumabile pentru analizorul de ioni AVL… | 140.256,16 RON | ROCHE ROMANIA | — |
| 4 | Pachet de reactivi pentru analizoarele automate de hematologie … | 414.282 RON | HAEMOLAB IMPEX S.R.L | — |
| 5 | Pachet de reactivi şi consumabile pentru analizorul Thrombotimer | 46.477,20 RON | CLINI-LAB | — |
| 6 | Pachet de reactivi şi consumabile pentru analizoarele LabUMat ş… | 177.672 RON | — | |
| 7 | Pachet de reactivi şi consumabile pentru analizorul de hematolo… | 156.816 RON | ACVAROM INTERNATIONAL | — |
| 8 | Pachet de reactivi şi consumabile pentru analizorul de immulogi… | 415.677,90 RON | PROTON IMPEX 2000 | — |
| 9 | Card pentru testare gaze in sange electroliti si metaboliti pen… | 148.500 RON | SANPRODMED S.R.L. | — |
| 10 | Casete de măsurare tip E-GLU pentru analizorul automat tip OPTI… | 128.700 RON | — |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. CUI RO9000578
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.